دسته‌بندی نشده

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که با استفاده از یک پرتو نور متمرکز (لیزر) موهای زائد را از بین می برد.

در طی لیزر موهای زائد ، لیزر نوری منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود ، که به کیسه های لوله ای شکل موجود در پوست (ریشه های مو) که باعث تولید مو می شوند آسیب می رساند. این آسیب رشد موهای آینده را مهار یا به تأخیر می اندازد.

اگرچه لیزر موهای زائد به طور موثری رشد موها را برای مدت طولانی به تأخیر می اندازد ، اما معمولاً منجر به حذف دائمی مو نمی شود. برای از بین بردن موهای اولیه به چندین روش لیزر موهای زائد و درمان های نگهدارنده نیز نیاز است. از بین بردن موهای زائد با لیزر برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند بسیار مثر است ، اما می توان آن را با موفقیت در انواع پوست استفاده کرد.

موارد استفاده

برای کاهش موهای زائد استفاده می شود. مکان های درمانی معمول شامل پاها ، زیر بغل ، لب فوقانی ، چانه و خط بیکینی است. با این حال ، درمان موهای ناخواسته تقریباً در هر منطقه ، به جز پلک یا نواحی اطراف ، امکان پذیر است. پوست با خال کوبی نیز نباید درمان شود.

رنگ مو و نوع پوست در موفقیت لیزر موهای زائد تأثیر دارد. اصل اساسی این است که رنگدانه های مو ، اما نه رنگدانه های پوست ، باید نور را جذب کنند. لیزر باید ضمن جلوگیری از آسیب به پوست ، فقط به فولیکول مو آسیب برساند. بنابراین ، تضاد بین رنگ مو و پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتیجه را به دنبال دارد.

خطر آسیب به پوست بیشتر است وقتی که تفاوت کمی بین رنگ مو و رنگ پوست وجود دارد ، اما پیشرفت در تکنولوژی لیزر، این روش را به گزینه ای برای افرادی که پوست تیره تری دارند تبدیل کرده است. لیزر موهای زائد برای رنگ موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند موثر است: خاکستری ، قرمز ، بور و سفید. با این حال ، گزینه های لیزر درمانی برای موهای رنگ روشن همچنان در حال توسعه است.

پیشنهاد تابان لیزر

تابان لیزر وارد کننده مستقیم تجهیزات پزشکی زیبایی، دستگاه لیزر 3 طول موج (پلاتینیوم) جینیوس که با نام تجاری genius نیز شناخته میشود را به صورت مستقیم و انحصاری در ایران از کمپانی های برتر وارد میکند.

از ویژگی های این دستگاه میتوان به 3 طول موج بودن آن، کولینگ بسیار قوی، سرعت شات بالا و هندپیس و لیزر بار ساخت شرکت جنوپتیک آلمان اشاره نمود. دستگاه لیزر genius با شرایط اقساط بلند مدت بدون بهره را میتوانید از تابان لیزر تهیه کنید. توجه داشته باشید که کیفیت دستگاه تضمین شده است و جدا از 1 سال گارانتی شرکت تابان لیزر به شما 3 ماه وارانتی و مهلت تست دستگاه را میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − دو =